Zagraj w grę Werewolf Vampire War - Wampiry Vs Wilkołaki

Gry Strategiczne
Werewolf Vampire War
Werewolf Vampire War - Wampiry vs Wilkołaki
Grę Werewolf Vampire War można zaliczyć do gier z gatunku strategii, jednak to porównanie nie jest do końca takie trafne. Możemy wybrać jeden z dwóch gatunków nad którym obejmiemy dowodzenie. Następnie tworzymy postacie których zadaniem jest walka z wrogiem bądź zbieranie surowców służących do zakupu kolejnych jednostek. Nasi przeciwnicy również będą starali się je zdobywać. Musisz im w tym za wszelką cenę przeszkodzić!
Wampiry vs Wilkołaki
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 1018 Dzisiaj: 0 razy 100
 Shadow Kings - Strategia w Świecie Fantasy Expendables III Deploy & Destroy Reloaded - Niezniszczalni 3 i Obrona Bazy Zombie Defense - Wiking i Obrona Zamku przed Zombie Seedz - Gra w Stylu Plants vs Zombies 2 Shore Siege 2 - Walka o Pirackie Skarby Pirateers 2 - Pływanie Pirackim Okrętem
Gry Wampiry Gry Wilkołaki Gry Strategiczne Gry Pojedynki Gry Walki
W grę Werewolf Vampire War - Wampiry vs Wilkołaki zagraliście już 1018 razy. Gra została opublikowana 2012-09-15 o godzinie 20:09. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Strategiczne i życzymy wielu zdobytych punktów!