Zagraj w grę West Train - Pociąg Dzikiego Zachodu

Gry Dla Dzieci
West Train
West Train - Pociąg Dzikiego Zachodu
Wspaniała gra dla najmłodszych graczy w której będziesz miał okazję poprowadzić pewien zabawny pociąg po preriach dzikiego zachodu. Twoim zadaniem będzie przestawianie torów w taki sposób, aby nasza kolej zebrała wszystkie rozmieszczone w różnych miejscach worki ze złotem. Czasami musisz wykazać się strategicznym podejściem do każdej z lokacji. Powodzenia!
Pociąg Dzikiego Zachodu
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 1649 Dzisiaj: 0 razy 100
 Talking Ginger Car Wash - Gadająca Ginger i Mycie Samochodu Snail Bob 7 Fantasy Story - Ślimak Bob 7 Angela Pluck Nose Hair - Kotka Angela i Włosy w Nosie Dora Rocks Sing Along Party - Dora i Zbieranie Instrumentów Samochodem Pou Girl Washing Clothes - Dziewczyna Pou i Pranie Ubrań w Pralce Garfield Eats Pizza - Jedzenie Pizzy z Garfieldem
Gry Pociągi Gry Koleje Gry Pociągowe Gry O Pociągach Gry Dziki Zachód Gry Złoto Gry Gorączka Złota Gry Zbieranie
W grę West Train - Pociąg Dzikiego Zachodu zagraliście już 1649 razy. Gra została opublikowana 2012-07-10 o godzinie 11:07. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Dla Dzieci i życzymy wielu zdobytych punktów!