Zagraj w grę 3D Driving Simulator On Google Maps - Jazda Po Mapie Google

Gry Wyścigowe
3D Driving Simulator On Google Maps
3D Driving Simulator On Google Maps - Jazda po Mapie Google
Autorzy tej gry wpadli na bardzo fajny i zarazem nieco nietypowy pomysł. Nie jest to zwyczajna gra samochodowa, stanowi natomiast symulator. Najbardziej nietypowe jest natomiast środowisko po którym będziemy się poruszali. Wykorzystaj okazję aby pojeździć po prawdziwych terenach opartych na satelitarnych mapach z Google Maps! Za pomocą różnych suwaków i innych opcji możesz zmieniać przybliżenie oraz kąt nachylenia kamery i nie tylko. Miłej jazdy!
Jazda po Mapie Google
Ocena: 76% Głosów: 21 Zagrań: 8810 Dzisiaj: 0 razy 100
 City Racing 2 - Miejski Wyścig 3D Roller Rider - Wyścigi na Roller Coasterze Desktop Racing 3 - Wyścig po Biurku Rally Motion - Wyścigi Rally 3D Rexona X Race - Wyścig Sklepowych Wózków 3D Superbike Racer - Wyścigi Supermotorów
Gry Samochody Gry Symulatory Gry Symulacyjne Gry Samochodowe Gry Mapy Gry Google
W grę 3D Driving Simulator On Google Maps - Jazda po Mapie Google zagraliście już 8810 razy. Gra została opublikowana 2012-06-25 o godzinie 09:06. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Wyścigowe i życzymy wielu zdobytych punktów!