Zagraj w grę Red Ridding Hood - Przygody Czerwonego Kapturka

Gry Przygodowe
Red Ridding Hood
Red Ridding Hood - Przygody Czerwonego Kapturka
Wybierz się wraz z małą dziewczynką zwaną czerwonym kapturkiem na wyprawę przez las i zanieś swojej babci koszyk z ciastem. Podczas tej wyprawy przemierzysz kolejne lokacje i postarasz się rozwiązać wszystkie napotkane na swojej drodze łamigłówki. Pomóż leśnym zwierzętom a one z pewnością również pomogą ci w trudnych chwilach. Przewracaj kolejne kartki bajki i sprawdź, dokąd cię ta przygoda zaprowadzi!
Przygody Czerwonego Kapturka
Ocena: 33% Głosów: 3 Zagrań: 1046 Dzisiaj: 0 razy 100
 Stealth Bound Level Pack - Złodziej w Fabryce Sky Taxi Dark Side - Powietrzne Taxi i Przygoda Królika Keke and the Grey Expanse - Dziewczynka w Szarym Lesie Nautilus Escape - Ucieczka z Nautilusa Snowday - Konkurs na Lepienie Bałwana Hikayat - Magiczna Przygoda w Tajemniczym Lesie
Gry Dla Dziewczyn Gry Przygodowe Gry Czerwony Kapturek Gry Wilk Gry Las Gry Point And Click Gry Przygodówki
W grę Red Ridding Hood - Przygody Czerwonego Kapturka zagraliście już 1046 razy. Gra została opublikowana 2012-06-17 o godzinie 09:06. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Przygodowe i życzymy wielu zdobytych punktów!