Igrzyska Olimpijskie W Londynie

Gry Sportowe
London 2012 Olympic Games
London 2012 Olympic Games - Igrzyska Olimpijskie w Londynie
Tylko teraz masz okazję wziąć udział w zbliżających się igrzyskach olimpijskich Londyn 2012 i wziąć udział w różnych konkurencjach sprawdzając tym samym swoje możliwości! Wspaniała grafika umiejscowiona w pełni trójwymiarowym środowisku oraz bardzo płynna animacja i świetne efekty dźwiękowe pozwolą ci poczuć się jak na prawdziwych igrzyskach. Weź udział w takich konkurencjach jak strzelanie do rzutek lub pływanie i postaraj się zdobyć jak najwięcej medali! Powodzenia!
London 2012 Olympic Games
Ocena: 77% Głosów: 13 Zagrań: 5509 Dzisiaj: 3 razy 100
 Shore Siege 2 - Walka o Pirackie Skarby Parking Super Skills - Bardzo Trudne Parkowanie Fantasy Tree Escape - Magiczne Drzewo Rish Subway Escape - Kolejowa Katastrofa Penguins Attack TD 4 - Obrona przed Pingwinami Stark Raving Ted - Ostatni Ocalały
Gry Sport Gry Sportowe Gry Olimpiada Gry Olimpijskie Gry Olimpiada 2012 Gry Pływanie Gry Strzelanie Gry
W grę London 2012 Olympic Games - Igrzyska Olimpijskie w Londynie zagraliście już 5509 razy. Gra została opublikowana 2012-06-12 o godzinie 21:06. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Sportowe i życzymy wielu zdobytych punktów!