Zagraj w grę Zombie Defense - Obrona Przed Zombie

Gry Zombie
Zombie Defense
Zombie Defense - Obrona przed Zombie
Szybka i dynamiczna strzelanka z zombiakami w której akcja została przedstawiona z perspektywy pierwszej osoby. Zmierzysz się z tysiącami zombiaków i spróbujesz wyjść z tego cało. Co chwilę w twoją stronę będą nadbiegały kolejne potwory, strzelaj do nich uważając aby nie trafić przebiegających co pewien czas mieszkańców. Co pewien czas przez plansze przejedzie śmieciarka która zasłania widok. Wykaż się refleksem i nie daj się zabić!
Obrona przed Zombie
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 479 Dzisiaj: 1 razy 100
 Quantum Zombies - Zombiaki i Podróż w Czasie Zombie Defense - Wiking i Obrona Zamku przed Zombie Keep the Beat - Myśliwy Kontra Zombie Bomb of Love - Zombie i Atak na Królewski Zamek After Sunset - Survival z Zombie 3D Zombie Crusade - Krucjata Zombiaków TD
Gry Zombie Gry Zombiaki Gry Strzelanie Gry Obrona Gry Potwory Gry Refleks
W grę Zombie Defense - Obrona przed Zombie zagraliście już 479 razy. Gra została opublikowana 2012-04-17 o godzinie 09:04. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Zombie i życzymy wielu zdobytych punktów!