Zagraj w grę Heliwars - Wojny Helikopterów

Gry Samoloty
Heliwars
Heliwars - Wojny Helikopterów
Heliwars to bardzo dobra gra helikopterowa. Siadaj za sterami śmigłowca i wyrusz do walki z licznymi przeciwnikami z którymi zmierzysz się z powietrza. Uważaj na helikoptery przeciwników oraz na czołgi strzelające do ciebie rakietami. Aby odpalić rakiety naciśnij z, aby zrzucić bombę naciśnij X. Postaraj się przetrwać jak najdłużej i wykonuj kolejne zadania na przestrzeni kilkunastu poziomów. Powodzenia!
Wojny Helikopterów
Ocena: 100% Głosów: 1 Zagrań: 2669 Dzisiaj: 3 razy 100
 Park it 3D Jumbo Jets - Parkowanie Odrzutowca 3D Park It 3D Airplanes - Parkowanie Samolotów 3D Flight Simulator Boeing 737 400 Sim - Symulator Boeinga Real Pilot Trainer - Trener Pilotów Disney Planes Propwash Pursuit - Wyścig Samolotów 3D Stunt Pilot - Wyczynowe Latanie
Gry Latanie Gry Helikoptery Gry Helikopterowe Gry Bomby Gry Czołgi Gry Wojna Gry Wojenne
W grę Heliwars - Wojny Helikopterów zagraliście już 2669 razy. Gra została opublikowana 2012-03-15 o godzinie 11:03. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Samoloty i życzymy wielu zdobytych punktów!