Zagraj w grę Gems Of Egypt - Klejnoty Egiptu

Gry Bejeweled
Gems Of Egypt
Gems Of Egypt - Klejnoty Egiptu
Czasy rządów potężnych i wszechwładnych faraonów w Egipcie dobiegły końca. Książę Seth toczy z księżniczką Kleopatrą II walkę o tron. Jednak w tym przypadku tron i władza przypadnie temu, który będzie posiadał większą ilość potężnych kamieni oraz temu, który wygra wojnę. Jest to klasyczna gra polegająca na szeregowaniu różnokolorowych diamentów przynajmniej po trzy w rzędzie. Wraz z kolejnymi zdobytymi punktami szala zwycięstwa zacznie przechylać się na Twoją korzyść. Powodzenia!
Klejnoty Egiptu
Ocena: 50% Głosów: 4 Zagrań: 15768 Dzisiaj: 1 razy 100
 Match And Crash - Dopasuj Trzy i Krusz Kamienie Discover Istanbul - Odkrywanie Konstantynopola Scooty Racing Match 3 - Wyścigi Skuterów Bejeweled Atlantis Jewels - Poszukiwanie Klejnotów Atlantydy Gem Match Deluxe - Bejeweled Deluxe Maic Well - Niszczenie Bakterii
Gry Egipt Gry Logika Gry Logiczne Gry Kulki Gry Bejeweled Gry Diamenty Gry Kryształy
W grę Gems Of Egypt - Klejnoty Egiptu zagraliście już 15768 razy. Gra została opublikowana 2012-03-14 o godzinie 13:03. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Bejeweled i życzymy wielu zdobytych punktów!