Zagraj w grę Anti Terrorism Training - Trening Snajperski

Gry Snajperskie
Anti Terrorism Training
Anti Terrorism Training - Trening Snajperski
Anti Terrorism Training to bardzo ciekawa pozycja dla wszystkich fanów strzelania ze snajpera. Z uwagi na nasilające się ataki terrorystyczne postanowiono przeprowadzić trening podczas którego zebrano najlepszych snajperów świata. Wciel się w jednego z nich i wybierz na strzelnicę. Strzelaj do ruchomych celów i zdobywaj punkty za celne trafienia. W grze będziemy mieli okazję sprawdzić swoje umiejętności strzeleckie na ponad 9 różnych strzelnicach. Powodzenia!t.
Trening Snajperski
Ocena: 100% Głosów: 1 Zagrań: 2547 Dzisiaj: 0 razy 100
 Snipedown 2 - Snajperska Obrona Bazy Police Sniper Training - Strzelanie na Policyjnej Strzelnicy Sniper Assassin Long Range Killing Machine - Strzelanie z Daleka The Wave King Sniper 3 - Snajper na Placu Boju X Mas Jingle Bells Sniper - Świąteczny Snajper Deadly Sniper 2 - Zabójczy Snajper
Gry Strzelanie Gry Strzelanki Gry Terroryści Gry Snajper Gry Snajperskie Gry Strzelnica Gry Refleks Gry Fpp
W grę Anti Terrorism Training - Trening Snajperski zagraliście już 2547 razy. Gra została opublikowana 2012-03-10 o godzinie 00:03. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Snajperskie i życzymy wielu zdobytych punktów!