Zagraj w grę NY Taxi Parking - Parkowanie Taksówką

Gry Parkowanie
NY Taxi Parking
NY Taxi Parking - Parkowanie Taksówką
Wybierzmy się na wycieczkę do Nowego Yorku. Pracujesz jako taksówkach, praca w tak wielkim mieście wymaga sporych umiejętności. Postaraj się zaparkować swoje taxi w wyznaczonym miejscu, jednak uważaj na inne auta stojące w pobliżu. Na tych ciasnych i zatłoczonych ulicach ustawienie auta nie będzie należało do rzeczy najłatwiejszych. Powodzenia!
Parkowanie Taksówką
Ocena: 50% Głosów: 2 Zagrań: 2792 Dzisiaj: 0 razy 100
 City Bus Parking - Parkowanie Autobusu w Mieście Park it Challenge 3D - Parkingowe Wyzwanie 3D Park It 3D Monster Truck Parking - Parkowanie Monster Trucka 3D Park it 3D Jumbo Jets - Parkowanie Odrzutowca 3D Airport Bus Parking 3 - Przewożenie Pasażerów Autobusem Graveyard Crane Parking - Parkowanie Dźwigiem na Cmentarzu
Gry Parkowanie Gry Samochody Gry Zaparkuj Gry Parkingowe Gry Taxi Gry Taksówki Gry Zręcznościowe
W grę NY Taxi Parking - Parkowanie Taksówką zagraliście już 2792 razy. Gra została opublikowana 2012-03-09 o godzinie 10:03. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Parkowanie i życzymy wielu zdobytych punktów!