Zagraj w grę Holi Color Matcher - Dopasowywanie Kolorów

Gry Bejeweled
Holi Color Matcher
Holi Color Matcher - Dopasowywanie Kolorów
Bardzo fajna i zabawna gierka zainspirowana indiańskim festiwalem kolorów. W Holi Color Matcher twoje zadanie polega oczywiście na szeregowaniu trzech identycznych kolorów tak, aby w jednym rzędzie, czy to w pionie, czy w poziomie znalazły się przynajmniej trzy identyczne barwy. Za każde dopasowanie zdobędziesz punkty. Jeśli uda ci się ułożyć w jednej linii więcej niż trzy barwy zdobędziesz ich nieco więcej. Czasami usunięciem kilku kul uruchomisz reakcję łańcuchową i zdobędziesz kilka combosów. Powodzenia!
Dopasowywanie Kolorów
Ocena: 100% Głosów: 1 Zagrań: 4201 Dzisiaj: 0 razy 100
 Match And Crash - Dopasuj Trzy i Krusz Kamienie Discover Istanbul - Odkrywanie Konstantynopola Scooty Racing Match 3 - Wyścigi Skuterów Bejeweled Atlantis Jewels - Poszukiwanie Klejnotów Atlantydy Gem Match Deluxe - Bejeweled Deluxe Maic Well - Niszczenie Bakterii
Gry Kolory Gry Bejeweled Gry Dopasuj Trzy Gry Dopasuj 3 Gry Logiczne Gry Kulki
W grę Holi Color Matcher - Dopasowywanie Kolorów zagraliście już 4201 razy. Gra została opublikowana 2012-03-08 o godzinie 12:03. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Bejeweled i życzymy wielu zdobytych punktów!