Zagraj w grę Holi Color Matcher - Dopasowywanie Kolorów

Gry Bejeweled
Holi Color Matcher
Holi Color Matcher - Dopasowywanie Kolorów
Bardzo fajna i zabawna gierka zainspirowana indiańskim festiwalem kolorów. W Holi Color Matcher twoje zadanie polega oczywiście na szeregowaniu trzech identycznych kolorów tak, aby w jednym rzędzie, czy to w pionie, czy w poziomie znalazły się przynajmniej trzy identyczne barwy. Za każde dopasowanie zdobędziesz punkty. Jeśli uda ci się ułożyć w jednej linii więcej niż trzy barwy zdobędziesz ich nieco więcej. Czasami usunięciem kilku kul uruchomisz reakcję łańcuchową i zdobędziesz kilka combosów. Powodzenia!
Dopasowywanie Kolorów
Ocena: 100% Głosów: 1 Zagrań: 4189 Dzisiaj: 0 razy 100
Podobne gry Bejeweled
 Forgotten Treasure - Zapomniany Skarb Galactic Gems 2 Level Pack -Galaktyczne Kryształy The Path of Hercules - Ścieżka Herkulesa Iron Man 3 Match 3 - Bejeweled z Iron Manem

Powiązane tagi:

Gry Kolory Gry Bejeweled Gry Dopasuj Trzy Gry Dopasuj 3 Gry Logiczne Gry Kulki

Wasze ulubione gry

W grę Holi Color Matcher - Dopasowywanie Kolorów zagraliście już 4189 razy. Gra została opublikowana 2012-03-08 o godzinie 12:03. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Bejeweled i życzymy wielu zdobytych punktów!