Zagraj w grę Palisade Guardian 3 - Strażnik Palisady

Gry Strzelanki
Palisade Guardian 3
Palisade Guardian 3 - Strażnik Palisady
Palisade Guardian 3 to kolejna część świetnej gry obronnej która znacie z jej poprzednich części. Po raz kolejny nasz nieustraszony bohater stanie na palisadzie aby obronić swoją bazę przed atakiem obcych wojsk. Będą ją atakowały zarówno jednostki piechoty, jak i bardziej uzbrojone i opancerzone jednostki bojowe. Wykorzystaj swój arsenał i powstrzymaj je! Za każdego zastrzelonego przeciwnika otrzymasz fundusze na zakup nowych broni. Miłej gry!
Strażnik Palisady
Ocena: 100% Głosów: 2 Zagrań: 988 Dzisiaj: 0 razy 100
 Ben 10 Robot Invasion - Inwazja Robotów Cowboy vs Zombie - Kowboj i Zombiaki 3D Quantum Zombies - Zombiaki i Podróż w Czasie Reds Tower Inferno - Obrona Czerwonej Wieży Digital Paintball 3 - Cyfrowy Paintball 3D Black IV Time of Revenge - Czas Zemsty
Gry Strzelanie Gry Strzelanki Gry Refleks Gry Akcji Gry Obrona Gry Obronne Gry Fpp Gry Fps
W grę Palisade Guardian 3 - Strażnik Palisady zagraliście już 988 razy. Gra została opublikowana 2012-02-26 o godzinie 17:02. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Strzelanki i życzymy wielu zdobytych punktów!