Zagraj w grę The Base Jumper - Skoki Ze Spadochronem

Gry Zręcznościowe
The Base Jumper
The Base Jumper - Skoki ze Spadochronem
The Base Jumper to gra w której musisz skoczyć jak najdalej korzystając przy okazji ze swojego spadochronu. Kliknij na naszego bohatera a następnie klikaj co pewien czas ponownie aby wzbić go nieco wyżej. Zbieraj rozmieszczone na twojej drodze spadochrony jednocześnie unikając przeszkód. Zdobywaj punkty i kupuj udoskonalenia które pozwolą ci zwiększyć dystans skoku. Powodzenia!
Skoki ze Spadochronem
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 289 Dzisiaj: 0 razy 100
 Postman Pat Special Delivery Service - Listonosz Pat i Rozwożenie Przesyłek The Great Chowder Escape - Chowder i Ucieczka Przed Paninką Face Chase - Pogoń za Kwadratem Ninjago Ninja Code - Kod Wojowników Lego Ninjago Flappy Bird Immortal - Skaczący Ptak Extreme Dirt Bike - Ekstremalna Jazda Motorem
Gry Latanie Gry Skakanie Gry Spadochron Gry Śmieszne Gry Zbieranie
W grę The Base Jumper - Skoki ze Spadochronem zagraliście już 289 razy. Gra została opublikowana 2012-02-25 o godzinie 13:02. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Zręcznościowe i życzymy wielu zdobytych punktów!