Zagraj w grę The Warehouse - Przesuwanie Skrzyń

Gry Logiczne
The Warehouse
The Warehouse - Przesuwanie Skrzyń
The Warehouse to gra w której wcielisz się w pewnego gościa pracującego w magazynie. Jego zadaniem jest przesuwanie drewnianych skrzyń. Nie będzie to proste zadanie ponieważ na każdym poziomie musisz umieścić je w odpowiednim miejscu. Z każdym kolejnym poziomem gra stanie się nieco trudniejsza a rozmieszczenie skrzyń będzie wymagało obmyślenia każdego kroku. Przejście każdego poziomu odblokuje kolejny. Gra z pewnością przypadnie do gustu wszystkim fanom gier w którym musimy nieco ruszyć mózgownicą i pokombinować. Miłej zabawy!
Przesuwanie Skrzyń
Ocena: 0% Głosów: 0 Zagrań: 1140 Dzisiaj: 0 razy 100
 Mobile Apps Escape - Odzyskiwanie Hasła do Telefonu Match And Crash - Dopasuj Trzy i Krusz Kamienie Donutosaur - Dinozaury Lubią Pączki Discover Istanbul - Odkrywanie Konstantynopola Matryoshka v2 - Pokój Matrioszek 2 Mummys Path - Ścieżka Mumii
Gry Magazyn Gry Zręcznościowe Gry Logiczne Gry Na Myślenie
W grę The Warehouse - Przesuwanie Skrzyń zagraliście już 1140 razy. Gra została opublikowana 2011-12-31 o godzinie 01:12. Mamy nadzieję, że gra Wam się podobała i wkrótce zagracie w nią jeszcze raz! W międzyczasie zapraszamy Was również drodzy gracze do zagrania w inne gry z kategorii Gry Logiczne i życzymy wielu zdobytych punktów!